KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12948186
nr 1294 8186
Oidentifierad konstnär, Diligens, 1700-tal, England. Ej signerad. Olja på pannå24x35 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 2 december 2019
kl 18:31:13
1.400 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr